Zlato, perly a šampaňské 

Gold, Pearls & Champaigne Ceremony

Luxusní kosmetické ošetření pleti pro Náročné -vhodné pro všechny typy pleti a zvláště pro zralou pleť včetně kosmetických přístrojů

Původní cena: 1200,- Kč

Nyní: 690 Kč / 60 minut 

Kompletní ošetření pleti zahrnuje : odlíčení (mléko,tonikum), exfoliační přípravek, peeling, úprava obočí, masáž obličeje, krku a dekoltu - pomocí perel, mikromasáž očního okolí, elixír: (sérum - arganový olej, vitamín E, kaviár), pleťová - zlatá alginátová maska: (pudr z perel, 24 kar.zlato, šampaňské), speciální zlatá alginátová maska na oči i na rty, závěrečné ošetření - krém (extrakt s perel, bohatého na proteiny a aminokyseliny) Mikročástečky perel rozjasňují a vyhlazují povrch pleti. 

Zázračné účinky zlata, které je aktivní složkou v omlazujícím obličejovém ceremoniálu Gold & Pearls, jsou známé již odedávna a byly vyzkoušené i královnou Kleopatrou. Tato unikátní kosmetická řada zaručuje vysokou kvalitu, bezpečnost použití a vynikající výsledky při udržování mladistvého vzhledu.

Terapeutické vlastnosti zlatých částeček učinily z tohoto kovu symbol luxusu. To je také důvodem, proč je zlato v dnešní době široce využíváno v kosmetologii. Zlato má zpevňující účinky na buněčné stěny a stimuluje jejich přirozený regenerační proces a tvorbu kolagenu. Pleť nabývá na elasticitě a pevnosti.

Ošetřující kosmetická řada Gold & Pearls obsahuje také výtažky z perel. Perly, používané ke kosmetickým účelům již ve starověku, byly ceněné pro schopnost redukce jemných vrásek a rozjasňující účinky. Obsah aktivních složek je dále obohacen o extrakt z kaviáru a o jeden z nejvznešenějších nápojů, jímž je šampaňské.